• Výkup realít v hotovosti

    Výkup realít v hotovosti

    V prípade potreby vašu nehnuteľnosť vieme vykúpiť do 24 hodín. Zbavíme Vás exekúcií a problémov a vy môžete ďalej bývať. Viac informácií na čísle 0903735556.

1 2 3

Kúpne zmluvy a servis

Kúpne zmluvy a servisZa bezkonkurenčné ceny vieme zabezpečiť vypracovanie návrhov kúpnych zmlúv a dokumentácie potrebnej k schváleniu hypotekárneho úveru a realizácii prevodu vlastníckeho práva. Máme 7 ročné skúsenosti a viac ako 300 povolených vkladov bez prerušeného konania. Návrhy zmlúv realizujeme expresne do 48 hodín, za príplatok ich vieme zrealizovať aj do 12 hodín. Naše vzory zmlúv sú skontrolované advokátskou kanceláriou.

Návrh kúpnej zmluvy na pozemok ..........................  od 30 eur.
Návrh kúpnej zmluvy na byt alebo dom ...................  od 50 eur.

Vypracovanie kompletnej sady (zmluva o budúcej zmluve, kúpna zmluva, preberací protokol, návrh na vklad) ...... od 70 eur.

Vo vyššie uvedených cenách je zahrnutá základná kontrola listu vlastníctva, katastrálnej mapy a základné praktické poradenstvo ako zrealizovať úkony potrebné k prevodu.

Garantujeme vrátenie zaplatenej sumy v plnej výške v prípade zastavenia katastrálneho konania na príslušnom okresnom úrade alebo nedodržania dohodnutého termínu na vypracovanie zmlúv.

Vieme zabezpečiť aj kompletný servis od návrhu zmlúv cez podpis až po zápis na katastri a prepísanie energií. Za takúto službu účtujeme pri pozemkoch od 200 eur, pri bytoch od 300 do 500 eur v závislosti od náročnosti.

K vypracovaniu kúpnej zmluvy pri byte a dome sú potrebné nasledovné podklady:
- špecifikácia nehnuteľnosti
- identifikácia predávajúcich a kupujúcich
- výška a spôsob zaplatenia kúpnej ceny, účet predávajúcich
- nadobúdacia zmluva k nehnuteľnosti
- popis hnuteľných vecí predávaných s nehnuteľnosťou
- informácie o správcovi
- v prípade potreby doplňujúcich informácií riešime mailom alebo telefonicky.

Spolupracujeme s viacerými finančnými poradcami a robíme servis aj pre niektorých realitných sprostredkovateľov. 

V prípade záujmu o službu volajte 0903 735 556 alebo píšte na info-ZVNC-jrreality.sk.