Garancie JR reality, s.r.o.

 

Naša realitná kancelária je právoplatným členom Realitnej únie Slovenskej republiky. Členstvo nás zaväzuje dodržiavať štandardy určené stanovami realitnej únie. Realitná únia má požiadavky na členov ohľadom vzdelávania, solídneho marketingu, informovanosti klientov, seriózneho prístupu. Pre našich klientov to znamená skvalitnenie služieb, možnosť riešiť právne konzultácie, zlepšenie marketingu, solídnosť pri realitných postupoch. V prípade, ak oslovíte našu realitnú kanceláriu, garantujeme Vám seriózny prístup bez zavádzania a skrytých poplatkov.

 

Na všetky nehnuteľnosti v našej ponuke platí 100% garancia najnižšej ceny. V prípade ak nájdete nami inzerovanú ponuku na niektorom realitnom portáli alebo stránkach konkurenčnej spoločnosti, znížime našu predajnú cenu pod úroveň konkurencie a tým, že kvalita a rozsah služieb zostane zachovaný. Na nehnuteľnosti platí aj ponuka 100% garancie vrátenie zloženej zálohy. Táto garancia platí, ak sa v procese prípravy financovania alebo kúpy či prenájmu vyskytnú právne alebo technické vady na nehnuteľnosti. V tomto prípade bez akýchkoľvek prieťahov vrátime celú zloženú zálohu bez nároku na akúkoľvek kompenzáciu našich nákladov.

 

Počas nášho fungovania sme previedli už niekoľko stoviek nehnuteľností a nemáme ani jedinú neprevedenú nehnuteľnosť. Snažíme sa našu prácu robiť solídne a držať si dobré meno. Naše referencie hovoria za nás.

Pozrite si čo o nás hovoria naši klienti...