PREDANÝ: RD Višňové - Dom za cenu bytu - tesne pred dokončením

 

Popis projektu:

Exkluzívne len u nás: Ponúkame Vám rodinný dom v štádiu výstavby v super cene zodpovedajúcej 3i bytu v meste. Dom je moderne riešený, prízemie ako denná časť s priestrannou obývačkou, ktorá je spojená s kuchyňou a východom na terasu, na podlaží sa nachádzaj 3 spálne a kúpelňa. Dom je umiestnený na rovinatom pozemku v obci Višňové s dobrou dostupnosťou do Žiliny. V cene je stavba, ktorá je z vonku dokončená, interiér vrátane rozvodov a omietok si dokončuje klient. Vďaka zaujímavému spôsobu financovania a dokončenia je možné ušetriť nemalé náklady. Podobný dom je možné si nechať postaviť aj na inom pozemku, radi Vám sprostredkujeme vyhotovenie realizačného projektu. 

 

 

Dispozičné riešenie:

Dom je riešený ako dvojpodlažný s dennou časťou na prízemí a kľudovou zónou na poschodí. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, menšia kúpelňa s WC, tech. miestnosť a veľká spojená kuchyňa a obývacia miestnosť s možnosťou výstupu do záhrady cez terasu. Na poschodní domu sú 3 samostatné spálne a kúpeľňa. Dom sa nachádza na menšom pozemku o výmere 330 m2, umiestnením na hranicu pozemku sa však dosiahlo plnohodnotné využitie a pozemok pôsobí väčším dojmom. Na pozemku je možné vybudovať prístrešok na auto alebo plnohodnotnú garáž.

 

Lokalita a občianska vybavenosť:

V obci sú vybudované všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn i kanalizácia), obecný rozhlas, káblová televízia opravujú a rozširujú sa cestné komunikácie. V obci je vybudovaná voľne dostupná wifi zóna, meteostanica a ochranu majetku a bezpečnosť na frekventovaných lokalitách pomáha zabezpečovať kamerový systém.
Občania i návštevníci obce majú k dispozícii kultúrny dom, materskú i základnú školu, telocvičňu, multifunkčné ihrisko, nákupné stredisko, penzión, pizzériu, 6 pohostinstiev, poštu, ambulanciu praktického lekára či kaderníctvo. Pre deti sú vybudované 4 detské ihriská a obyvateľom najmä v letnom období slúži na relax areál kúpaliska s plážovým ihriskom. Spojenie s mestom zabezpečujú prímestské linky SAD.

 

 

 

 

 

 

 

Štandard a materiály:

Základy:
výkop, základové pásy hĺbka 80 cm, jeden rad betónových tvárnic, osadenie kanalizácie v základoch, podsyp, armovanie, betónová platňa 120 mm, zašalovanie-odšalovanie, pásy na bleskozvod – príprava, hydroizolačné pásy pod murivo.
Konštrukcie:
pálená tehla 300 mm, preklady nad okná (prízemie aj podlažie), železobetónový veniec   (šalovanie, armatúra, betón) plus strop z betónových tvárnic alebo železobetónu, železobétónové schodisko (zameranie, šalovanie, železná armatúra, betón), železobetónový veniec na druhom poschodí pod pomúrnice, zateplenie domu 120 mm polystyrén, sieťka, lepidlo, stierka farba biela.
Konštrukcia strechy:
drevené hranoly, ochranný náter, fólia, laty plus kontralaty alebo plná výplň, háky, plechová krytina, žľaby, zvody.
Výplne otvorov:
5-komorové okná, izolačnédvojsklo 1,1 , farba biela, otváravo – sklopné, vchodové dvere biele v hodnote 300 €, vonkajšie  parapety.

Inžinierske siete:

V cene je vodovodná prípojka vrátane vyvedenia do domu, elektrická prípojka s prípravou na el. vykurovanie vyvedená v dome. Dom je napojený na verejný rozvod kanalizácie. Vykurovanie je navrhnuté elektrické s možnosťou kombinácie s krbom alebo krbovou pecou (komín nie je súčasťou ceny).

Aktuálny stav:

Inzerát s aktuálnymi fotografiami si môžete pozrieť tu:

https://www.jrreality.sk/nehnutelnost/635844/predaj-novostavba-rd-za-cenu-bytu-visnove.htm

Osadenie okien:

 

 

 

 

 

 

Vizualizácie:

 

Financovanie:

K projektu vieme zabezpečiť kompletné financovanie do výšky 100% vo viacerých variantoch. Zatiaľ sme vždy našli riešenie výhodné pre klienta a schodné pre investora a s financovaním podobných projektov máme už viacročné skúsenosti. Je možné financovať kúpu jednorazovo aj formou tranžového úveru. V prípade záujmu neváhajte využiť kontakt nižšie.

Cena:

PREDANÝ

dokončený v základom štandarde

Kontakt: 

somethingsomething

JR reality, s.r.o.
Ing. Ján Ratulovský
Hollého 5
010 01 Žilina
0903735556e-mail: info-ZVNC-jrreality.sk
 

Volajte od 8:00 do 17:00, snažíme sa vyhovieť Vám expresne, ak chcete informácie rýchlo aj v neskorších hodinách pošlite prosím SMS.

Inzeráty na podobné ponuky:

 

NEAKTUÁLNY: Rodinný dom za cenu bytu

Žilina - Považský Chlmec - 130 m2 pozemok

93.000 EUR - holodom

Holodom, zvonku dokončený, vnútri vrátane vykurovania a omietok.

 

 

NEAKTUÁLNY: Rodinný dom za cenu bytu

Žilina - Višňové - 330 m2 pozemok

119.000 EUR

V štandarde bez kuch. linky.

 

 

PREDANÝ Rodinný dom za cenu bytu

Trnové pri Žiline

85.000 EUR

Zvonku dokončená stavba, vnútri bez rozvodov a omietok.

 

 

PREDANÝ: Rodinný dom za cenu bytu

Žilina - Mojš - 450 m2 pozemok

92.500 EUR

Zvonku dokončená stavba, vnútri bez rozvodov a omietok.