NEAKTUÁLNE: RD Považský Chlmec - Dom za cenu bytu - vydané stav. povolenie

 

Popis projektu:

Exkluzívne len u nás: Ponúkame Vám rodinný dom v štádiu výstavby v super cene zodpovedajúcej 3i bytu v meste. Dom je moderne riešený, prízemie ako denná časť s priestrannou obývačkou, ktorá je spojená s kuchyňou a východom na terasu, na podlaží sa nachádzajú 2 spálne a kúpelňa. Dom je umiestnený na menšom pozemku v mestskej časti Pov. Chlmec. Podobný dom je možné si nechať postaviť aj na inom pozemku, radi Vám sprostredkujeme vyhotovenie realizačného projektu. 

 

 

 

 

 

Dispozičné riešenie:

Dom je riešený ako dvojpodlažný s dennou časťou na prízemí a kľudovou zónou na poschodí. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba a WC, spojená kuchyňa a obývacia miestnosť s možnosťou výstupu do záhrady cez terasu a schodisko na poschodie. Na poschodní domu sú 2 samostatné spálne a kúpeľňa. Dom sa nachádza na malom pozemku o výmere 120 m2. Dom je osadený s ohľadom na jeho maximálne využitie.

 

 

Lokalita a občianska vybavenosť:

Považský Chlmec je mestskou časťou Žiliny, k pohodliu bývania prispieva kompletná občianska vybavenosť. Dom je v dosahu MHD a tiež má veľmi dobré spojenie s mestom vďaka polohe blízko jedného z hlavných ťahov. V blízkosti sa nachádza materská škola, základná škola, obchody, aut. zastávka. Dom je na peknom mieste neďaleko sútoku riek Váh a Kysuca a vzdušnou čiarou len 300 m od krásneho Budatínskeho parku.

 

 

 

 

Štandard a materiály:

Základy:
výkop, základové pásy hĺbka 80 cm, jeden rad betónových tvárnic, osadenie kanalizácie v základoch, podsyp, armovanie, betónová platňa 120 mm, zašalovanie-odšalovanie, pásy na bleskozvod – príprava, hydroizolačné pásy pod murivo.
Konštrukcie:
pálená tehla 300 mm, preklady nad okná (prízemie aj podlažie), železobetónový veniec   (šalovanie, armatúra, betón) plus strop z betónových tvárnic alebo železobetónu, železobétónové schodisko (zameranie, šalovanie, železná armatúra, betón), železobetónový veniec na druhom poschodí pod pomúrnice, zateplenie domu 120 mm polystyrén, sieťka, lepidlo, stierka farba biela.
Konštrukcia strechy:
drevené hranoly, ochranný náter, fólia, laty plus kontralaty alebo plná výplň, háky, plechová krytina, žľaby, zvody.
Výplne otvorov:
5-komorové okná, izolačnédvojsklo 1,1 , farba biela, otváravo – sklopné, vchodové dvere biele v hodnote 300 €, vonkajšie  parapety.
Vykurovanie:
el. kotol, možnosť vybudovať krb

Aktuálny stav:

Príprava výstavby - právoplatné stavebné povolenie

https://www.jrreality.sk/nehnutelnost/754297/predaj-rd-novostavba-zilina-pov-chlmec.htm

Vizualizácie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Financovanie:

K projektu vieme zabezpečiť kompletné financovanie do výšky 100% vo viacerých variantoch. Zatiaľ sme vždy našli riešenie výhodné pre klienta a schodné pre investora a s financovaním podobných projektov máme už viacročné skúsenosti. Je možné financovať kúpu jednorazovo aj formou tranžového úveru. V prípade záujmu neváhajte využiť kontakt nižšie.

Cena:

NEAKTUÁLNE 

 

Kontakt: 

somethingsomething

JR reality, s.r.o.
Ing. Ján Ratulovský
Národná 5
010 01 Žilina
0903735556e-mail: info-ZVNC-jrreality.sk
 

Volajte od 8:00 do 17:00, snažíme sa vyhovieť Vám expresne, ak chcete informácie rýchlo aj v neskorších hodinách pošlite prosím SMS.

Inzeráty na podobné ponuky:

 

NEAKTUÁLNY: Rodinný dom za cenu bytu

Žilina - Považský Chlmec - 130 m2 pozemok

93.000 EUR - holodom

Holodom, zvonku dokončený, vnútri vrátane vykurovania a omietok.

 

 

PREDANÝ: Rodinný dom za cenu bytu

Žilina - Višňové - 330 m2 pozemok

119.000 EUR

V štandarde bez kuch. linky.

 

 

PREDANÝ Rodinný dom za cenu bytu

Trnové pri Žiline

85.000 EUR

Zvonku dokončená stavba, vnútri bez rozvodov a omietok.

 

 

PREDANÝ: Rodinný dom za cenu bytu

Žilina - Mojš - 450 m2 pozemok

92.500 EUR

Zvonku dokončená stavba, vnútri bez rozvodov a omietok.